Konkurs na najciekawsze zdjęcie wędkarskie Pomorskiego Przewodnika WędkarskiegoDnia 18 lipca rozpoczynamy – "Konkurs na najciekawsze zdjęcie wędkarskie”.  W zabawie może startować każdy zarejestrowany użytkownik Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego. Tematyka fotografii to Pomorskie: ryby, łowiska, widoki, wszystko co z wodą i rybami związane.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikiem konkursu jest osoba,  która w terminie od 18 lipca do 1 grudnia 2013 r. zamieści zdjęcie/a w wyznaczonym wątku  na portalu Pomorski Przewodnik Wędkarski.
2. Tematyka fotografii musi być związana z Naszym województwem ( Pomorskim ) oraz wędkarstwem i przedstawiać:  ryby, wody,  przyrodę, wszystko co w naturze jest powiązane z Naszym hobby itp.
3. Ryby znajdujące się na zdjęciach powinny być wymiarowe, i w dobrej kondycji.
4. Każdy uczestnik może  dodać maksymalnie pięć zdjęć które zamieszcza tylko w jednym wpisie.
5. Każde zdjęcie powinno być podpisane, tak aby nie pozostawiać złudzeń pochodzenia  treści z Naszego województwa. ( nie musi być to dokładna lokalizacja np. J. Otomino, Zatoka Gdańsk, Radunia itp.)
6. Zdjęcia uczestniczące w konkursie nie muszą pochodzić z roku 2013, mogę to być zdjęcia z lat wcześniejszych.
7. Zdjęcia kopiowane z innych portali będą wykluczane z konkursu, wyjątek stanowi zdjęcie tego samego autora na innym forum lub portalu społecznościowym, w takim wypadku prosimy zaznaczyć że taka publikacja miała miejsce.
8. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez ankietę w której będą mogli wziąć udział użytkownicy zarejestrowani przed dniem 30 listopada 2013 r.
9. Administracja i moderatorzy uczestniczą w konkursie ( ze względu na rodzaj głosowania ).
10. Każdy uczestnik konkursu zamieszczający zdjęcie wyraża zgodę na użycie fotografii przy tworzeniu banerów, ulotek, plakatów Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego.
11. Nagrodą za pierwsze miejsce jest kołowrotek Daiwa Legalis 2500 - ufundowany przez Centrum Wędkarstwa al. Grunwaldzka 295, Gdańsk oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród  ...