Haczyki muchowe EgoHaczyki muchowe Dry Pupa Shrimp Caddis Classic ... na szczególną uwagę zasługują wszystkie modele bezzadziorowe stanowiące podstawę współczesnej oferty.  Trzymają rybę równie pewnie jak coraz rzadziej stosowane modele z zadziorem.


Stajemy się nowoczesną społecznością wędkarzy muchowych, nawiązującą do najlepszych wzorów i postaw wyznających zasadę - złów i wypuść. To klucz do zasobności również naszych rzek w łososiowate oraz inne gatunki. Nie ma innej drogi wobec skromnego potencjału naszych wód, w dużej części jedynie o charakterze górskim oraz ogromnej presji wędkarzy. Na tej drodze winniśmy pozbyć się wszelkich dylematów i wątpliwości o spadających rybach z haczyków bezzadziorowych ... wystarczy zaufać modelom Firmy Ego.

Współpraca z najlepszym japońskim producentem haczyków muchowych z Osaki, zaowocowała niezwykłym programem haczyków muchowych. Haczyki wyróżnia bardzo wysoka jakość, odporna i trwała powłoka oraz perfekcyjne ostrze, dostosowane profilem i zbieżnością do modelu i zastosowania.