Moja mucha ... KonkursZapraszam wszystkich czytelników mojego portalu do udziału w konkursie, którego tematem jest Wasza ulubiona lub ciekawa mucha. Podniosę nieco porzeczkę bo nie chodzi tylko o wizerunek muchy, ale też opowieści z jej udziałem. Jednym słowem zapraszam do nadesłania relacji z wędkarskiej wyprawy, której główną bohaterką była konkretna mucha: sucha, mokra, nimfa lub streamer.

Materiał powinien być ilustrowany choć jednym dowolnie potraktowanym zdjęciem muchy. Mile widziane dalsze zdjęcia wzbogacające opowieść – rzeka, jej otoczenie, krajobraz, ryba itp. Jestem przekonany, że podczas Waszych wędrówek z wędką muchową nie raz zdarzyła się przygoda, spotkanie z piękną rybą czy Kolegą z muchowym pudełkiem, której przebieg lub finał warte są opisania i podzielenia się z nami treścią i fotografią. Proszę tylko by nadsyłając materiał zdjęciowy, zadbać o prawa autorskie. Wszystkie ciekawe prace konkursowe zostaną opublikowane na portalu ” W krainie pstrąga i lipienia”. Zatem fakt ich nadesłania uznaję jako zgodę na publikację.
Nagrodą w konkursie jest doskonałej jakości podbierak pstrągowy znanej i cenionej Firmy Salix Alba, również etiu na przypony i drobne akcesoria oraz skórzana patka do suszenia much.

Proszę o nadsyłanie opowiadań do 07.12.14
na adres: dalekiport@wp.pl
Zdjęcia w rozdzielczości 1024 x 768
Wasze prace publikowane będą na bieżąco, ale wybrane opowiadanie nagrodzimy 15 grudnia 2014.


Serdecznie zapraszam Kolegów od udziału w imieniu fundatora nagród Salix Alba oraz własnym.