Rozstrzygnięcie konkursu ”Moja mucha”Szkoda, że zgłoszono zaledwie dwie prace konkursowe, bo z przyjemnością czytało się opowieści Kolegów. Na kanwie tych opowiadań widać jak wielką pasją i satysfakcją jest wędkarstwo muchowe a możliwość zapoznania się przygodami innych Kolegów zapewne była by równie zajmująca. Jednak mamy dwóch Kolegów i wypada nagrodzić ich solidarnie. Myślę, że nie będą mieli nic przeciwko temu, jeśli przewidziane nagrody zostaną rozdzielone pomiędzy nich, szczególnie, że wspierali się życzliwymi komentarzami. Mimo wszystko pozostał mi w udziale ”przydział” nagród i tak:

W ręce Kolegi Jarosława Wiśniewskiego, za opowiadanie “Red Tag, dzięki której muchowanie odkryło przede mną swoje tajemnice.”, oddaję podbierak muchowy Firmy Salix Alba.

Kolega Jakub Wawryniuk, za opowiadanie “Magia chrusta.”, zostaje nagrodzony zestawem: Patka do suszenia much oraz etui na przypony i akcesoria Firmy Salix Alba.

W najbliższych dniach nagrody zostaną przesłane Kolegom, którym gratuluję oraz dziękuję za udział i chęć podzielenia się z nami swoja opowieścią.